Blues Lovers

ETUSIVU

LIITY

INFO

HISTORIA

TAPAHTUMIA

KUVIA

MEDIA & VIDEO

LINKIT

 

BluesLovers linkkejä

Aamulehdenblogit Jyrki Kallio aamulehdenblogit.ning.com

Tampereen Ylioppilastalo www.yo-talo.fi

Blues Live! www.blueslive.net

Lahden Blues Mafia ry www.lahdenbluesmafia.com

Lahti Blues & Roots www.lahden-ryry.com

Blues Bar Gobi Desert Canoe Club www.bluespaari.com

Blues-Finland.com www.blues-finland.com

Blues News www.bluesnews.fi

Aikakone antikvariaatti www.aikakoneantikva.com

Järvenpään jazz-bluesdiggarit www.puistoblues.fi

Kaavi Blues kaaviblues.com

Kuopio Jazz & Blues ry www.kjb.fi

Rauma Blues www.raumablues.com

Pori Blues www.poriblues.fi

Swing Team www.swingteam.fi

FM-Music www.fmmusic.fi

Ou' blues oublues.com

Bändit:

Jo'Buddy www.ram-bam.com

Doobie Twisters www.doobietwisters.org

Misbeats www.misbeats.fi

Blues Funnel www.bluesfunnel.com

Hannu 'Hank' Nero www.hannunero.com

Jussi Syren & The Groundbreakers www.syren.fi

 

 

Blues Lovers | 2017 | blueslovers.info(at)gmail.com